XCO Шуменско плато 2016-резултати

  юноши 12-14 2004; 2003; 2002  
позиция номер име клуб финал
1 7 Валентин Стефанов Янтра-Исполин 28:42,1
2 5 Мартин Маринов Колоездачен клуб "Янтра-исполин" Габрово 31:45,5
3 2 Мартин Георгиев КК "Варна" 32:47,5
4 1 Станислав Миланов Без отбор 32:55,9
5 6 Николай Недев "Янтра-Исполин" Габрово 35:12,0
6 3 Кристиян Балкански КК "Варна" 35:12,5
7 4 Марин Колев Янтра Исполин 41:49,1
8 8 Даниел йорданов Без отбор 53:06,3

 

  юноши 15-16 2001; 2000    
позиция номер име клуб 1-ва  финал
1 16 Гавраил Стефанов Исполин Габрово 24:15,1 47:23,4
2 12 Мартин Димитров Green way 27:09,2 55:18,9
3 15 Валентин Саратлиев Исполин Габрово 37:31,6 1:21:44
4 14 Феодор Василев Без отбор 40:16,7 1:27:48
5 17 Радослав Такворян Без отбор 42:56,8 1:27:48
6 11 Петър Росенов Чаушев Без отбор 42:51,0 1:29:20
  юноши 17-18 1999 1998      
позиция номер име клуб 1-ва  2-ра финал
1 24 Данаил Цветков Устрем 28:24,9 57:39,4 1:28:57
2 29 Симеон Николов "Пегас" Разград 31:00,5 1:00:28 1:29:15
3 21 Алекс Бечков KK Drag 30:37,6 1:01:53 1:35:19
4 25 Радослав Маринов Без отбор 33:34,8 1:07:49 1:42:47
5 22 Петър Иванов Без отбор 38:55,2 1:19:11 2:08:23
6 27 Александър Анев КК Янтра-Исполин 36:55,4 1:21:40 -1
  23 Павел Шубраков Илчов баир DNF DNF DNF
  28 Веселин Веселинов Без отбор DNF DNF DNF
  26 Йордан Борисов КК Варна      

 

  мъже елит 19-23 1993-1997          
позиция номер име клуб 1-ва 2-ра 3-та 4-та фиинал
1 34 Лъчезар Ангелов Ram Bikes 23:57,9 48:11,4 1:12:47 1:37:48 2:03:46
2 32 Александър Александров Underground Riders 25:50,8 52:00,8 1:18:27 1:46:11 2:15:55
3 31 Калин Митев Underground Riders 27:34,3 57:12,0 1:27:04 1:55:50 2:24:36
4 33 Веселин Савков Илчов баир 25:36,7 51:37,7 1:19:23 1:50:39 2:25:29
5 36 Николай Ламбов Без отбор 34:10,3 1:12:36 1:54:25 2:40:16  
  35 Ясен Александров КК "Варна" 25:28,9 55:06,3 DNF DNF DNF

 

  мъже елит 24-29 1987-1992          
позиция номер име клуб 1-ва 2-ра 3-та 4-та финал
1 43 Емил Стойнев СК София 23:24,5 46:50,6 1:10:45 1:35:08 2:00:55
2 44 Димо Желев Илчов баир 29:52,4 59:55,3 1:30:03 2:00:37 -1
3 38 Мехмет Кара Устрем 34:07,5 1:08:52 1:48:22 2:29:21 -1
4 41 Захари Николов Илчов баир 35:09,2 1:16:42 2:03:52   -2

 

  мъже 30+ (30-44) 1986 -1972        
позиция номер име клуб 1-ва 2-ра 3-ТА ФИНАЛ
1 62 Жеко Стойчев Green way 25:53,4 50:57,6 1:16:51 1:43:33
2 68 Борислав Йорданов Илчов баир 26:08,4 51:40,7 1:18:01 1:44:25
3 64 Николай Костадинов Зарата 26:46,6 53:19,6 1:21:00 1:49:13
4 70 Дамян Калагларски Без отбор 27:55,9 55:28,6 1:23:44 1:51:49
5 49 Димитър Карабахчиев КК "Варна" 27:10,9 55:03,0 1:24:25 1:56:13
6 37 Николай Коев Янтра Исполин 28:03,5 55:59,7 1:24:03 1:59:06
7 76 Георги Георгиев Зарата 31:40,1 1:02:53 1:35:37 2:09:57
8 77 Йордан Дончев Планински орел 32:34,7 1:05:17 1:39:36 2:14:28
9 61 Стоян Стоянов born2bike Obzor 30:50,2 1:03:01 1:37:07 2:14:46
10 42 Калин Веждаров КК "Варна" 32:23,5 1:06:51 1:41:31 2:16:49
11 71 Радослав Матеевски Без отбор 33:56,6 1:08:28 1:43:46 2:21:46
12 66 Емил Кръстев MAMMUT 30:45,1 1:09:11 1:47:09  
13 67 Мартин Рангелов Велос Варна 36:43,8 1:13:02 1:50:08  
14 69 Данаил Денчев Илчов баир 33:41,8 1:10:30 1:50:33  
15 73 Данаил Иванов Без отбор 39:28,0 1:17:17 1:57:27  
16 78 Николай Дончев Планински орел 37:50,4 1:16:41 2:05:53  
17 74 Емил Димитров Пегас 41:22,5 1:26:17 2:18:12  
18 13 Стивън Митев КК "Варна" 33:35,8 1:06:50 2:18:57  
19 63 Диян Георгиев Без отбор 45:02,1 1:39:12 2:37:54  
20 50 Калин Хаджиниколов Илчов баир 44:54,4 2:32:30    
  75 Митко Тодоров Без отбор 49:20,2 DNF DNF DNF
  72 Деян Тодоров Без отбор 52:21,9 DNF DNF DNF
  65 Доброслав Добрев Зарата DNS DNS DNS DNS

 

  мъже (45+) 1971 или по-рано      
позоция номер име клуб 1-ва 2-ра финал
1 98 Николай Дянков Янтра Исполин 28:53,7 58:49,3 1:31:07
2 92 Иван Иванов Пегас 36:08,0 1:14:03 1:51:41
3 94 Николай Панайотов Dimibike 41:35,0 1:22:48 2:09:41
4 95 Дончо Дончев Dimibike 42:15,2 1:27:27 2:14:22
5 93 Орлин Ковачев Устрем 46:59,0 1:35:56 -1
6 99 Милен Илиев Dimibike 46:37,5 -1 -2
  91 Янко Бояров без отбор      

 

  жени      
позиция номер име клуб 1-ва 2-ра финал
1 90 Ирена Стефанова Илчов баир 32:46,2 1:05:48 1:38:43
2 97 Лили Ангелова   33:48,0 1:08:23 1:42:47
3 87 Кристине Дринда born2bike Obzor 40:30,1 1:23:10 2:03:45
  96 Ирина Тодорова Ганева К. К. Бургас DNF DNF DNF
  89 Цветелина Борисова Без отбор 53:06,3 1:44:49  
  88 Петя Цекова Без отбор 59:46,3 2:19:39  

👤  🕔2016-10-17
spodelime