XCO Шуменско плато 2015 - резултати

Момчета

позиция номер име клуб ФИНАЛ
1 98 Гавраил Стефанов Янтра-Исполин 0:26:42
2 95 Валентин Стефанов Янтра-Исполин 0:32:12
3 79 Петър Чаушев Без отбор 0:39:15
4 83 Калоян Тачев КК "Загорец-1880", гр. Нова Загора 0:43:01
5 72 Деймън Душев  Индивидуално 0:56:26
    Васил Гуджев Янтра-Исполин DNS
    Огнян Борисов Без отбор DNS

Юноши младша възраст

позиция номер име клуб 1-ВА ФИНАЛ
1 67 Ясен Александров кк Варна 0:25:32 0:57:02
2 70 Йордан Борисов К.К. Варна 0:29:01 0:59:53
3 73 Йоан Костов КК Несебър 0:29:59 1:05:27
4 71 Георги Митков Колоездачен клуб Варна 0:30:40 1:07:57
5 96 Александър Анев Янтра-Исполин 0:32:26 1:09:46
6 62 Давид Златев КК "Загорец-1880", гр. Нова Загора 0:41:24 1:25:01
  90 Даниел Руменов Иванов Без отбор 0:53:33 DNF
    Гавраил Стефанов Янтра-Исполин   DNS
    Митко Иванов Без отбор   DNS
    Стоян Чудомиров Янтра-Исполин   DNS

Юноши старша възраст

позиция номер име клуб 1-ВА 2-РА ФИНАЛ
1 111 Александър Минчев Рам 0:24:52 0:52:03 1:20:36
2 100 Даниел Цветков Устрем 0:28:13 0:59:45 1:33:09
3 97 Станислав Илиев Янтра-Исполин 0:30:05 1:02:08 1:37:42
4 101 Калоян Митев Undergraund Riders 0:30:24 1:07:16 1:45:23
  102 Теодор Колев КК "Загорец-1880", гр. Нова Загора 0:54:44   DNF
    Борислав Димитров Без отбор     DNS
    Веселин Светославов Савков Илчов баир     DNS
    Пламен Георгиев Илчов баир     DNS

Жени

позиция номер име клуб 1-ВА ФИНАЛ
1 85 Лили Ангелова Илчов баир 0:38:01 1:19:36
2 63 Десислава Цветанова Без отбор 0:38:41 1:20:56
  55 Пламена Христова Янтра-Исполин   DNF
    Деница Иванова КК Варна   DNS
    Елеонора Чорбаджиева ВК "Утайка"   DNS
    Ирена Стефанова Илчов баир   DNS

Ветерани

позиция номер име клуб 1-ВА ФИНАЛ
1 78 Николай Илиев Илчов баир 0:39:58 1:21:54
2 57 Николай Панайотов dimibike 0:38:49 1:23:00
3 99 Дончо Донев Без отбор 0:40:53 1:28:18
4 87 Веселин Попов Янтра-Исполин 0:43:37 1:30:33
5 89 Благовест Ангелов Техно Арена 0:47:50 1:46:39
    Николай Дянков Янтра-Исполин   DNS
    Румен Йорданов Без отбор   DNS

Мъже 18+ и Елит

позиция номер име клуб 1-ВА 2-РА 3-ТА ФИНАЛ
1 12 Емил Стойнов Ram 0:21:53 0:44:52 1:08:40 1:34:01
2 9 Тодор Ангелов KK ''Nessebar-Shockblaze'' 0:21:59 0:44:53 1:08:28 1:36:48
3 3 Бойко Танчев Мамут 0:25:21 0:51:30 1:20:34 1:51:59
4 66 Александър Александрoв Underground Riders 0:26:28 0:54:06 1:23:24 1:55:59
5 8 Добрин Лиловски КК Варн 0:23:29 0:54:52 1:27:45 2:03:09
6 69 Калин Митев Underground Riders 0:28:45 1:00:28 1:36:01  
7 15 Бойко Стоянов Без отбор 0:34:21 1:10:38 1:56:39  
8 2 Николай Ламбов Илчов баир 0:36:10 1:16:22 2:08:50  
9 16 Велизар Ташев ПТКТМ 0:38:22 1:18:53 2:10:07  
10 20 Захари Николов Илчов баир 0:37:51 1:24:04 2:15:37  
11 7 Димо Желев Илчов баир 0:58:58 1:46:44    
12 1 Мартин Мончев Без отбор 0:38:51 1:20:28    
    Станимир Стоянов Илчов баир       DNS

Мъже 30+

позиция номер име клуб 1-ВА 2-РА ФИНАЛ
1 52 Дамян Калагларски КК "Одрински" 0:29:13 1:00:35 1:33:28
2 74 Райко Стефанов Янтра-Исполин 0:28:58 0:58:48 1:34:49
3 92 Борис Кашеров KK ''Nessebar-Shockblaze'' 0:30:33 1:02:50 1:36:09
4 80 Калин Карачоров Янтра-Исполин 0:30:02 1:02:05 1:37:44
5 60 Димитър Карабахчиев КК Варна 0:30:52 1:04:31 1:41:08
6 54 Недялко Енчев Мамут 0:34:28 1:10:49 1:45:18
7 64 Стоян Стоянов Born2bike Обзор 0:32:08 1:07:33 1:48:02
8 61 Калин Веждаров КК Варна 0:34:07 1:10:09 1:51:23
9 77 Борислав Минчев Без отбор 0:35:04 1:11:22 1:54:35
10 50 Светлозар Йорданов Устрем 0:38:37 1:21:23 2:11:22
11 86 Станислав Станчев Илчов Баир 0:43:42 1:29:02 2:30:34
12 82 Данаил Денчев Илчов баир 0:43:49 1:35:25  
  51 Никола Прокопов Без отбор 0:52:36   DNF
  53 Росен Чаушев Без отбор 0:53:08   DNF
    Атанас Цонев Без отбор     DNS
    Даниел Петров Янтра-Исполин     DNS
    Жеко Стойчев Зелен път     DNS
    Калин Хаджиниколов Илчов баир     DNS
    Николай Коев Янтра-Исполин     DNS
    Тодор Тодоров Утайка     DNS

👤  🕔2015-10-11
spodelime