Маратон и маратонче Шуменско плато 2015-Резултати

60 км. Юноши

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 131 Веселин Савков Илчов баир 1:20:21 AM 2:54:25 AM
  101 Данаил Цветков Устрем 2:29:34 AM DNF

60 км. Отбор

позиция номер

Име и фамилия 

на състезател

Велоклуб  

Име и фамилия 

на съотборник

Клубът на 

съотборникът ми

финиш
1 124 Калин Митев Underground Riders 123 Александър Александров Underground Riders 1:14:43 AM 2:38:35 AM
2 117 Bo Dudek BG Bike - Roobar 115 Александър Александров Скала Белоградчик 1:17:18 AM 2:42:55 AM
3 136  Димитър Карабахчиев КК Варна 137 Калин Веждаров КК Варна 1:25:10 AM 3:07:30 AM
4 106 Иван Радев Зелена стъпка 107 Цоньо Пенев Зелена стъпка 1:33:35 AM 3:26:15 AM

60 км.  Мъже 40+

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 118 Борис Кашеров KK ''Nesebar-Shockblaze'' 1:15:53 AM 2:36:57 AM
2 133 Николай Костадинов Зарата 1:20:42 AM 2:51:02 AM
3 99 Калин Русев Topvelo 1:24:07 AM 2:58:59 AM
4 100 Мартин Марков Ашуре 1:37:09 AM 3:20:48 AM
5 120 Огнян Дянков Устрем 1:29:06 AM 3:23:08 AM
6 139 Николай Илиев   1:44:19 AM 3:38:00 AM
7 111 Илиян Цачев Устрем 1:45:48 AM 3:54:05 AM
  121 Nigel Morgan MTB Bansko 1:39:02 AM DNF
  135 Доброслав Димитров Зарата 2:21:19 AM DNF

60 км. Мъже

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 119 Тодор Ангелов KK ''Nesebar-Shockblaze'' 1:04:19 AM 2:10:58 AM
2 69 Добрин Лиловски кк варна 1:07:38 AM 2:19:44 AM
3 138 Борислав Йорданов Илчов баир 1:07:28 AM 2:23:22 AM
4 105 Петър Петров кк варна 1:24:16 AM 2:49:58 AM
5 127 Иван Донев Илчов баир 1:35:51 AM 3:14:01 AM
6 134 Милен Михайлов Зарата 1:34:58 AM 3:17:56 AM
7 125 Станимир Стоянов   1:34:18 AM 3:31:30 AM
8 104 Христо Пиндиков КК Фара 1:55:17 AM 3:56:29 AM
  109 Severian Craiu   1:39:53 AM DNF
  110 Бойко Стоянов Устрем 1:27:09 AM DNF
  103 Георги Димитров КК Фара 2:32:35 AM DNF
  114 Калин Хаджиниколов Илчов баир 2:41:47 AM DNF
  67 Мирослав Димитров   4:07:52 AM DNF
  132 Никола Тошков Илчов баир 3:02:20 AM DNF
  102 Осман Шевкедов   2:02:30 AM DNF
  126 Теодор Милков   1:36:30 AM DNF
  116 Жеко Стойчев Зелен път   DNS

60 км. Жени

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 108 Ирена Стефанова Илчов баир 1:35:46 AM 3:23:16 AM
2 113 Венцислава Цачева Устрем 1:50:40 AM 3:59:04 AM
3 122 Таня Тодорова Крива спица 4:06:40 AM 4:06:40 AM
  112 Биляна Гатева ТД "Боерица" 2:52:56 AM DNF
  68 Дияна Стоянова   4:07:53 AM DNF

20 км. Юноши младша възраст

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 17 Виктор Цачев Устрем 1:41:21 AM
2 32 Антон Ангелов КК ''Фара" 1:57:23 AM
3 10 Петър Росенов Чаушев   2:11:59 AM
4 27 Радослав Маринов Topvelo 2:20:02 AM
  4 Димчо Желязков Зарата DNS

20 км. Юноши Старша възраст

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 14 Пламен Георгиев Илчов баир 1:29:09 AM
2 30 Борислав Димитров   1:44:54 AM
3 6 Атанас Дживджанов   1:45:50 AM

20км. Жени

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 18 Десислава Цветанова   1:40:38 AM
2 19 DANIELA NEGULESCU   1:40:51 AM
3 16 Деница Иванова КК Варна 1:46:18 AM
4 130 Елеонора Чорбаджиева Утайка 2:02:23 AM
5 26 Ирина Маринова Topvelo 2:53:26 AM
6 12 Биляна Беливакова   3:06:43 AM
7 9 Катина Хайтова   3:30:38 AM

20 км. Мъже

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 24 Валентин Василев Пегас 1:23:16 AM
2 23 Калоян Чанев Илчов баир 1:25:37 AM
3 20 Захари Николов Илчов баир 1:29:10 AM
4 25 Мартин Русев Пегас 1:30:05 AM
5 7 Димитър Чакъров - 1:35:22 AM
6 13 Николай Ламбов   1:35:56 AM
7 22 Георги Николов Пгас 1:45:40 AM
8 2 Данаил Денчев Илчов баир 1:47:55 AM
9 1 Павел Георгиев   1:58:25 AM
10 128 Теодор Иванов Устрем 2:01:11 AM
11 129 Тодор Тодоров Утайка 2:02:24 AM
12 29 Христо Георгиев Велоклуб"Пегас" 2:02:44 AM
13 133 Николай Константинов   2:51:02 AM
14 8 Виктор Иванов   3:27:33 AM
  15 Борислав Минчев   DNS

20 км. Мъже 40+

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб финиш
1 33 Иван Иванов Зелена стъпка 1:26:04 AM
2 3 Живко Желязков Зарата 1:37:24 AM
3 5 Цветан Шкодров   1:52:22 AM
4 21 Станислав Станчев Илчов баир 1:59:09 AM
5 31 Орлин Ковачев Устрем 2:16:59 AM
6 11 Даниел Йорданов   2:32:02 AM
7 28 Милен Маринов Topvelo 2:42:45 AM

Най-добра метла

позиция номер Име и фамилия на състезател Велоклуб
1 метла Данко Илчов баир

👤  🕔2015-08-23
spodelime