Държавен шампионат по планинско колездене 2013

Юноши 15-16 г.

1

215

Калоян

Митев

BUL19970816

Юноши 15-16

КК.Г.Одрински

43:08.56

2

225

Христиан

Стоянов

BUL19980820

Юноши 15-16

Исполин

44:09.11

3

210

Адриян

Беев

BUL19970716

Юноши 15-16

Цар Симеон Пловдив

44:13.37

4

201

Ясен

Александров

BUL19990102

Юноши 15-16

КК „Варна”

45:39.33

5

233

Мартин

Пенчев

BUL19981221

Юноши 15-16

Исполин

47:45.51

6

202

Данил

Ушев

BUL19981214

Юноши 15-16

КК „Варна”

55:04.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юноши 17-18 г.

1

203

Добрин

Лиловски

BUL19951221

Юноши 17-18

КК „Варна”

54:52.71

2

216

Александър

Александров

BUL19951204

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

59:14.52

3

221

Димитър

Дамянов

BUL19960130

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

59:40.52

4

222

Петко

Милев

BUL19960430

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

1:14:28.49

5

226

Илия

Цонков

BUL19960625

Юноши 17-18

Исполин

1:10:37.26

6

227

Нено

Илиев

BUL1950429

Юноши 17-18

Исполин

1:17:59.99

Жени 15-18 г.

1

230

Косара

Ботева

BUL19951117

Жени 15-18

Исполин

53:10.55

2

229

Петя

Стоева

BUL19950722

Жени 15-18

Исполин

54:34.33

3

204

Венета

Пандохова

BUL19970119

Жени 15-18

КК "Варна"

59:01.65

Жени елит 19+

1

205

Анелия

Карагьозян

BUL19781026

Жени Елит 19+

КК."Варна"

1:12:49.71

2

219

Христина

Козарева

BUL19840819

Жени Елит 19+

КК. Г.Одрински

1:27:45.80

 

231

Павлина

Дянкова

UL19690625

Жени Елит 19+

Исполин

DNS

Мъже елит

1

206

Тодор

Ангелов

BUL19861013

Мъже Елит над 23

КК „Варна”

1:25:32.52

2

228

Емил

Стойнев

BUL19921212

Мъже Елит над 23

С.К. София

1:36:59.27

3

213

Васил

Василев

BUL19851220

Мъже Елит над 23

КК "Несебър"

1:43:51.59

4

218

Калин

Митев

BUL19930708

Мъже Елит над 23

КК.Г.Одрински

1:45:54.27

5

214

Станимир

Статев

BUL19790331

Мъже Елит над 23

Зарата

1:46:56.93

26

211

Росен

Яворов

BUL19850902

Мъже Елит над 23

Freeriders united

мин 1 об

29

217

Георги

Одрински

BUL19881103

Мъже Елит над 23

КК.Г.Одрински

мин 1 об

30

223

Емил

Кръстев

BUL19810520

Мъже Елит над 23

Мамут

мин 1 об

 

207

Николай

Стамболийски

BUL19790819

Мъже Елит над 23

КК „Варна”

мин 2 об

25

209

Георги

Радев

BUL19860617

Мъже Елит над 23

TrueRiders

мин 2 об

32

224

Петър

Стоянов

19.6.1979

Мъже Елит над 23

Няма

мин 4 об

Ветерани

1

208

Николай

Николов

BUL19760417

Мъже 30+

КК „Варна”

1:07:53.30

2

232

Николай

Дянков

BUL19680208

Мъже 30+

Исполин

1:11:28.04

3

220

Николай

Костадинов

BUL19760403

Мъже 30+

КК.Г.Одрински

1:12:27.72

 

212

Рубин

Хаджиев

BUL19640616

Мъже 30+

Freeriders United

мин 2 об


КЛАСИРАНЕ СПУСКАНЕ


Жени

  Съст. № Име Фамилия Категория Отбор Старт вр. Време
1 148 Ани Томева Жени 15+ Свободно измерение 14:33 2:59.95
2 145 Ева Димитрова Жени 15+ Чета++ 14:32 3:24.11
3 146 Мария Василева Жени 15+ Няма 14:31 4:53.62
4 147 Андреана Янкова Жени 15+ Няма 14:30 5:55.74

Твърдаци (hardtail)

1 130 Димитър Мънев Хард тейл Няма 14:43 2:47.99
2 135 Явор Дашев Хард тейл Drag 14:42 2:51.04
3 133 Лукан Червенков Хард тейл Свободно измерение - Златица 14:41 2:58.30
4 31 Петър Желев Хард тейл TrueRiders 14:39 3:21.32
5 136 Станимир Меразчиев Хард тейл Вело Ателие - София 14:40 3:26.88
6 132 Иван Радев Хард тейл Свободно измерение-Златица 14:38 3:33.84

Ветерани

1 111 Добри Добрев Мъже 30+ Champion racing team 2:36.68
2 118 Петър Лозев Мъже 30+ FourTwenty 2:42.16
3 110 Николай Желев Мъже 30+ SHORE INVADERS 2:45.43
4 112 Калин Рахнев Мъже 30+ Чета++ 2:45.71
5 122 Костадин Карадинков Мъже 30+ Freeriders United 2:55.65
6 120 Димитър Христов Мъже 30+ FourTwenty 3:06.49
7 115 Николай Георгиев Мъже 30+ Няма 3:19.14
8 114 Константин Катев Мъже 30+ Няма 4:16.22

Юноши 15-16 г.

15 65 Александър Стайков Юноши 15-16 Няма 3:07.10
16 56 Йоан Петков Юноши 15-16 Няма 3:07.62
17 62 Емил Максимов Юноши 15-16 Няма 3:10.32
18 51 Християн Димитров Юноши 15-16 Няма 3:11.46
19 75 Петър Димитров Юноши 15-16 Няма 3:12.92
20 61 Алек Павловски Юноши 15-16 нямам 3:13.09
21 52 Димитър Димитров Юноши 15-16 Champion racing team 3:17.54
22 71 Стоян Кубатев Юноши 15-16 Freeriders United 3:30.32
23 69 Михаил Мъндев Юноши 15-16 Champion racing team 3:38.43
24 68 Кристиян Иванов Юноши 15-16 Няма DNS

Юноши 17-18 г.

1 80 Мартин Бочуков Юноши 17-18 RAM BIKES 2:23.29
2 87 Константин Димов Юноши 17-18 Няма 2:32.20
3 85 Калоян Гидийски Юноши 17-18 Няма 2:34.46
4 83 Георги Георгиев Юноши 17-18 Underground Riders 2:34.94
5 86 Иван Ажи Юноши 17-18 Чета++ 2:35.66
6 88 Иван Гиргинов Юноши 17-18 Gravity 2:39.24
7 84 Христо Тодоров Юноши 17-18 TrueRiders 2:42.06
8 82 Манол Минчев Юноши 17-18 Extreme Motion 2:42.73
9 89 Валентин Илков Юноши 17-18 Няма 2:46.86
10 92 Богдан Андреев Юноши 17-18 Няма 2:53.05
11 90 Йордан Василев Юноши 17-18 Няма 2:57.80
12 81 Мартин Каменов Юноши 17-18 Няма 2:59.60
13 91 Христо Стойков Юноши 17-18 С.К. Боровец 16:54.69

Мъже

1 33 Росен Ковачев Мъже 19+ GRAVITY 2:19.85
2 27 Валентин Пашков Мъже 19+ Industrial-bg 2:23.22
3 1 Стивиан Гатев Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:25.07
4 11 Димитър Гайдов Мъже 19+ TrueRiders 2:25.31
5 2 Боби Крумов Мъже 19+ RAM Bikes 2:28.04
6 22 Андрей Димов Мъже 19+ TrueRiders 2:30.35
7 16 Георги Радев Мъже 19+ TrueRiders 2:30.50
8 134 Никола Христов Мъже 19+ Drag 2:30.59
9 23 Павел Козарски Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:31.06
10 3 Иван Колев Мъже 19+ RAM Bikes 2:31.58
11 13 Ивайло Симов Мъже 19+ Underground Riders 2:34.51
12 4 Александър Петров Мъже 19+ RAM Factory team 2:36.18
13 41 Иван Сотиров Мъже 19+ Няма 2:39.14
14 15 Теодор Тодоров Мъже 19+ Gravity 2:39.41
15 29 Теодор Иванов Мъже 19+ Няма 2:40.89
16 30 Явор Пайчинов Мъже 19+ FourTwenty 2:42.49
17 17 Тодор Киров Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:43.12
18 24 Николай Стоянов Мъже 19+ Gravity 2:43.16
19 38 Йотко Йотков Мъже 19+ Няма 2:43.59
20 19 Стиван Стефанов Мъже 19+ Няма 2:43.91
21 26 Владимир Чакърски Мъже 19+ GRAVITY 2:44.18
22 28 Михаил Банов Мъже 19+ Bg-bike 2:46.06
23 7 Виктор Ненчев Мъже 19+ Няма 2:50.20
24 25 Стоян Иванов Мъже 19+ GRAVITY 2:50.28
25 10 Цветомир Георгиев Мъже 19+ Ram Factory Team 2:51.01

👤mtb-bg.com  🕔2013-07-29
spodelime