Купа България 3 XCO Узана класиране

Място Номер Име Клуб Време Об.


Мъже Елит

1 4 Тодор Ангелов КК "Варна" 01:33:45
2 8 Венцислав Баков КК "Мамут" 01:40:53
3 6 Петър Евстатиев КК "Мамут" 01:41:41
4 1 Васил Василев КК "Несбър" 01:45:34
5 5 Борис Киряков КК "Мамут" 01:49:21
6 7 Мирослав Алексиев Зарата транспрес 01:51:50
7 10 Георги Костадинов КК "Мамут" 01:35:15 -1
8 3 Николай Стамболийски КК "Варна" 01:21:08 -2
9 9 Станимир Статев Зарата 01:22:50 -2
10 11 Емил Кръстев КК "Мамут" 01:23:29 -2
11 2 Димитър Карабахчиев КК "Варна" 00:53:20 -4


Мъже Мастърс

1 31 Илко Илиев КК "Мамут" 01:36:11
2 30 Николай Николов КК "Варна" 01:46:35
3 32 Николай Дянков КК "Исполин" 01:50:12
33 Петър Цветанов КК "Несебър" DNF


Жени Елит

1 69 Христина Козарева КК "Одрински" 01:09:40
2 51 Анелия Карагьозян КК "Варна" 01:11:36
3 52 Венцислава Цачева Устрем 01:27:25
53 Петя Стоева КК "Исполин" DNF


Юноши мл.

1 121 Божидар Хаджиев КК "Лястовица" 00:46:27
2 123 Калоян Митев КК "Одрински" 00:49:52
3 126 Християн Стоянов КК "Исполин" 00:50:51
4 124 Петър Чавдаров КК "Лястовица" 00:59:39
5 122 Георги Мавродиев КК "Лястовица" 01:06:38
6 125 Валентин Василев 01:07:15


Юноши ст.

1 144 Добрин Лиловски КК "Варна" 00:55:06
2 143 Димитър Дамянов КК "Одрински" 00:58:49
3 142 Александър Александров КК "Одрински" 01:06:02
4 146 Илия Цонков КК "Исполин" 01:06:44
5 145 Петко Милев КК "Одрински" 01:11:25
6 140 Нено Илиев КК "Исполин" 00:56:59 -1
7 141 Деян Йорданов Absolute Power 00:59:06 -1Девойки 1 102 Косара Ботева КК "Исполин" 00:58:11
2 100 Ирена Стефанова Планински орел 01:01:11
3 101 Венета Пандохова КК "Варна" 01:01:12
Мъже Хоби

1 88 Калин Митев КК "Одрински" 01:22:31
2 91 Христо Бонев Зарата 01:26:03
3 95 Красимир Гуцев 01:29:03
4 75 Мирослав Паунов 01:29:11
5 96 Николай К. Костадинов КК "Одрински" 01:30:55
6 80 Петър Мичев 01:33:17
7 99 Христо Николов КК "Одрински" 01:35:49
8 87 Огнян Дянков 01:37:01
9 71 Марин Марков КК "Одрински" 01:37:17
10 86 Данчо Данов 01:39:30
11 97 Недко Дянков КК "Исполин" 01:40:48
12 79 Йордан Дончев Планински орел 01:41:04
13 70 Нено Делирадев 01:42:05
14 84 Станимир Маринов 01:42:17
15 73 Георги Попов КК "Исполин" 01:26:11 -1
16 74 Мирослав Йорданов 01:27:02 -1
17 89 Христо Василев 01:27:51 -1
18 85 Иван Христов 01:07:46 -2
19 72 Петър Велков 01:09:54 -2
20 93 Мирослав Боянов 01:10:11 -2
21 94 Димитър Кацаров 01:11:08 -2
22 76 Ангел Коилов КК "Крива Спица" 01:11:31 -2
23 82 Ивайло Иванов 00:48:09 -3
83 Станимир Неделчев DNF
92 Илиян Цачев Устрем DNF
98 Николай Колев DNF


Мъже Хоби 45+

1 166 Людмил Хранов Авител 00:59:01

2 163 Веселин Рачев КК "Одрински" 01:01:45
3 162 Таньо Танев КК "Лястовица" 01:03:42
4 164 Николай Панойотов 01:08:30
5 168 Веселин Попов КК "Исполин" 01:09:31
6 165 Михаил Сеферов КК "Исполин" 01:20:21
7 160 Веселин Иванов КК "Исполин" 01:14:56 -1
161 Валери Владев Илчов баир DNF

👤резултати  🕔2013-07-16
spodelime