SIVEN Купа България 1 XCO Карлово

 

 

Класиране в група ПРО „Юноши младша възраст”


 

Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Калоян Митев

КК.Г.Одрински

14

00:38:33

2

Ясен Александров

КК Варна

13

00:41:13

3

Данил Ушев

КК Варна

12

00:45:17

4

Георги Начев

КК Варна

38

00:49:30

5

Павел Найденов

Тритон Екстрийм

28

00:55:02


 

Класиране в група ПРО „Юноши старша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Добрин Лиловски

КК Варна

8

00:49:03

2

Иван Мухтаров

КК Несебър

33

00:49:49

3

Нено Илиев

Исполин

30

01:05:42

 

4

Николай Драганов

 

37

01:17:58

5

Александър Александров

КК.Г.Одрински

15

Незавършил


 

Класиране в група ПРО „Жени Елит”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Анелия Карагьозян

КК Варна

5

01:03:56

2

Христина Козарева

КК.Г.Одрински

18

01:09:16

3

Петя Стоева

Исполин

29

01:13:38

 

4

Мария Нечева

КК GREEN WAY

41

01:14:53

5

Недка Иванова

КК Г.Одрински

22

Незавършила


 

Класиране в група ПРО „Мъже Елит”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Уоутър Клепе

РАМ

44

01:30:00

2

Тодор Ангелов

КК Варна

7

01:31:06

3

Бойко Танчев

Мамут

55

01:37:22

4

Спас Гюров

 

45

01:37:25

5

Георги Костадинов

Мамут

54

01:43:55

6

Борис Киряков

Мамут

43

01:47:56

7

Емил Кръстев

Мамут

3

01:54:41

8

Васил Василев

КК Несебър

1

Незавършил

9

Камен Тончев

КК GREEN WAY

2

Незавършил

10

Калин Веждаров

КК Варна

10

Незавършил

11

Димитър Карабахчиев

КК Варна

11

Незавършил

12

Дамян Калагларски

КК Г.Одрински

16

Незавършил

13

Людмил Лозов

Тритон Екстрийм

23

Незавършил

14

Стилиян Стоев

КК Исполин

31

Незавършил

15

Мирослав Алексиев

КК Зарата

32

Незавършил

16

Благовест Дунин

КК Зарата

36

Незавършил

17

Антон Настев

РАМ

46

Незавършил

18

Петър Евстатиев

Мамут

56

Незавършил


 

Класиране в група ПРО „Ветерани”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Венцислав Баков

Мамут

42

01:06:44

2

Жеко Стойчев

КК GREEN WAY

52

01:10:51

3

Илко Илиев

Мамут

53

01:14:20

4

Фьодор Драголол

Драг

40

01:17:30

5

Николай Коев

КК Исполин

34

01:18:38

6

Станимир Неделчев

Летящият холандец

35

01:20:54

7

Николай Костадинов

КК Зарата

4

01:21:54

8

Николай Николов

КК Варна

9

01:25:16

9

Иван Весели

КК GREEN WAY

39

Незавършил

 

👤Захари Николов  🕔2013-05-21
spodelime