СНЦ Стоте могили 2013

К Л А С И Р А Н Е

Деца /2008-2010/

1. Огнян Стойчев Николаев – Търговище

2. Кристиян Иванов Василев – „Димитровец – Исперих”

Деца /2005-2007/

1. Антоан Георгиев Анчев – „Димитровец – Исперих”

2. Виктор Стойчев Николаев – Търговище

Деца /2003-2004/

1. Александър Росенов Илиев – „Димитровец – Исперих”

2. Мартин Светославов Дамянов – „Гетия Понтика” - Каварна

3. Браян Николаев Здравков – „Димитровец – Исперих”

Момчета /2001-2002/

1. Алпер Ахмед Хасан –- „Ветрогонец” – ОУ „Хр.Ботев” – Исперих

2. Генади Василев Василев – „Ветрогонец” – ОУ „Хр.Ботев” – Исперих

3. Йордан Валентинов Петров –УСК“В.Априлов“ - Исперих

Момичета /2001-2002/

1. Есин Рефик Шакир – УСК“В.Априлов“ - Исперих

2. Есмерай Юнуз Ахмед – УСК“В.Априлов“ - Исперих

3. Пламена Венциславова Василева – УСК“В.Априлов“ – Исперих

Момчета /1999-2000/

1. Емануил Атанасов Станков – УСК“В.Априлов“ – Исперих

2. Кадир Сали Кадир – „Ветрогонец” – ОУ „Хр.Ботев” – Исперих

3. Любомир Тихомиров Лалев – УСК“В.Априлов“ – Исперих

Момичета /1999-2000/

1. Ваиде Бисерова Стефанова – УСК“В.Априлов“ – Исперих

2. Цветелина Красимирова Аврамова – „Ветрогонец” – ОУ „Хр.Ботев” – Исперих

Юноши младша възраст

1. Халил Осман Ахмед – УСК“В.Априлов“ – Исперих

2. Велизар Йорданов Пенев – УСК“В.Априлов“ – Исперих

3. Сонер Сейхан Емби – УСК“В.Априлов“ – Исперих

Девойки

1. Ирена Стефанова Стоянова – „Планински орел” – Търговище

2. Илияна Хубавенова Илиева – УСК“В.Априлов“ – Исперих

3. Ваиде Бисерова Стефанова – УСК“В.Априлов“ – Исперих

Жени

1. Ирена Стефанова Стоянова – „Планински орел” - Търговище

2. Венцислава Атанасова Цачева – Варна

3. Таня Христова Тодорова – „Крива спица” – Търговище

Мъже

1. Тодор Емилов Тодоров – „Планински орел” – Търговище

2. Йордан Димитров Дончев - „Планински орел” – Търговище

3. Никола Павлинов Николов – УСК”В.Априлов” – Исперих

Ветерани

1. Станимир Георгиев Ангелов – Русе

2. Николай Веселинов Панайотов – Русе

3. Митко Петров Острев – „Дими байк” - Русе

👤Захари Николов  🕔2013-05-20
spodelime